COVERENDER

Čím se živíte?

Vypadá to ze je tady hodne chytrých a vzdělaných lidí, zajimalo by me čím se vsichni živíte protoze se mi zdá ze hodne z vás má fakt pod čepicí…
Doplňuji:
No ale matka na mateřské je taky v podstatě povolání. Hodne náročné 😉

Odpovědi
Nuk nuk

Nevím, jestli se tomu dá říci „živení se“ a už vůbec netuším, nakolik to zaručuje vědomosti, ale jsem matka na RD. :D
(A mimo to tedy občas něco přeložím.)

Povolání to je zcela určitě, náročné je také, anvíc to zabere několik úvazků, na druhou stranu jedno z nejhezčích. Jen mám trochu dojem, že vědomostí při tom člověk moc nenabere. Spíš naopak.

anetadela1

Já jsem taky na RD, před tím jsem dělala v hodinářství a po RD se chystám do pivovaru 🙂

honza19hk

já chdím na střední průmyslovou školu v Trutnově-obor Elekrikář silnoprou se zaměřením na rozvodné stanice vysokého a velmi vysokého napětí
jinak ve volném čase dělám melouchy co se týká elekřiny a také sbírám železný šrot do sběru

Sindy

Ahoj, já jsem prozměnu studentka VŠ – magisterské studium obor Marketingová komunikace (a bakalářský stupeň Podnikové finance)…