nighe

cim se lisi iphone5 od ostatnich (na urovni) dotykacu?

Je necim iphone5 nenahraditelnym nebo lepsim nez nejake dotykove mobily?Tim myslim co je na nem tak zvlastniho,ze ho kazdy musi mit?Neni to vsechno jen o znacce?

Nejlepší odpověď
MonkeyKing

Je to pouze o značce. Jen 1 % lidí, kteří si ho koupí, ho chtěj kvůli OS, jinak všichni ostatní kvůli značce

Další odpovědi
www

Záleží jen na tom, co od telefonu jeho uživatel vyžaduje. Design, značka, vybavení, prestiž, technické parametry ap.
V mých očích se nijak výrazně od ostatních ve stejné kategorii neliší.

LordE

Asi jde hlavně o to že je to velmi známá značka
A myslím že i kvalita bude lepší než u některých jiných mobilů.

huxa

Dobrá podpora (minimálně ve světovém měřítku), menší s kovovou konstrukcí, jiný OS, všechny aplikace ti fungují (většinou).