Hyperaktivní Veverka

Čím se liší?

Prosím vás, čím se liší tyhle dvě hry? Heroes 3 Armageddon´s Bla­de a Heroes 3 Might and Magic. Je to stejný, nebo je to lepí, či horší verze? Díky…

Nejlepší odpověď
jarčáč

to nejsou dvě rozdílné hry. Hra je pouze Heroes 3 Might and magic. Heroes 3 Armageddon´s Bla­de je pouze data disk k té hře.Samotnej data disk se nerozjede.K tomu potřebuje mít tu hru.Data disk obsahuje určitý upgrade ke hře, jako nové přidané mise, či další rasy.

Další odpovědi
Dandi

Heroes 3 Armageddon´s Bla­de je datadisk do Heroes 3, takže bez heroes 3 si Heroes 3 Armageddon´s Bla­de nezahrajete :) v tom Armag. je pár vylepšení, nové kampaně atp.

pepee32

je to pouhý datadisk k první hře

Attack-design

je to jedna a ta samá hra