smoulinkaq

čim se ještě kromě zubni pastý da odstranit zubní plak?

Nejlepší odpověď
Drap

Tabákovým, nebo jemným dřevěným popelem.

Další odpovědi
Děda Louda

Léty se osvědčil zubní kartáček. Zkus ho někdy.

briketka10

Listerinem :D
Doplňuji:
otázka tu byla několikrát a iceT odpovídala, že
na bělost zubů je dobré také citrónová šťáva :)

anonym

No vy jste zas tak vtipní, hahaha, samozřejmě smoulinkaq o zubním kartáčku ví, čistí si s ním zoubky, ona (a dobře to víte) se chtěla zeptat, co ještě KROM zubní pasty, ona asi nevěděla, že může být někdo tak natvrdlý, že si myslí, že nemá kartáček. Nevěřím, je to jen rejpání a zesměšňování.
Smoulinkaq, tohle třeba patří k té otázce, jestli smí být dospělí na děti drzí, no já si myslím, že tohle je drzost jak barák, když jeden o druhém veřejně napíše, že nezná zubní kartáček.
dobře je třeba to, jak píše správně Briketka10.Po nějakým popelu bych hodila šavli, jen si to představím a Děda Louda opět velice vtipný, neviděla jsem od něj ještě jedinou normální odpověď.

marci1

Ke každodennímu používání je nejvhodnější zubní pasta. Čas od času je dobré si vyčistit zuby jedlou sodou, nebo kypřícím práškem do pečiva ( zuby budou bělejší ).

www

Zubní pastu jsme měli i na vandru. A pokud ji náhodou někdo ztratil, stačilo dřevěné uhlí z ohně, nebo i popel 😉
P.S: ty nemáš na pastu?