gnr54

Čím se dá vyčistit tráva z džín?

Prosím,věděl by někdo čím se dá vyčistit tráva z džín?
Doplňuji:
Měla jsem doma jen vanish na koberce a zabralo to.Tak všem děkuji za radu

Nejlepší odpověď
kropitko

Zatím se mi vždy podařilo je vyprat,peru na 60 stupňů

Další odpovědi
panenka

Moje Babička mi jednou poradila abych skusila flek odstranit opakovaným potíráním máslem pak flek namydlit mýdlem a pak vyprat jako mastné. A skutečně to pomáhá.

Jahoda

Můžete zkusit žlučové mýdlo. To opravdu vyčistí hodně skvrn. Nebo třeba i Vanish.

ReHu

Předpírací sprej + prací prášek SA8. Vyzkoušeno 🙂.