Cim rozhodne nastvete partnera ? Cim nastve on vas ? -iv-

Nejlepší odpověď
arygnoc

vytáčí mne vysící podprsenka v koupelně (vždycky mne pleskne po xichtě, když lezu z vany).

a já? neumím se hádat („nečti, když se s tebou hádám!“ – oblíbený bonmot polovičky).

Další odpovědi
tom004

Jsem v pytli,já prostě nevím. :)

anonym

Trochu naznačím rozvinutí poznámky Hanulky.
My muži jsme poměrně zranitelní v posteli, takže domyšlení nechám na každém z vás.
P.S. A táké tam múže relativně značně potěšit.

Berušinka

Mě naštve svým občasným chováním jako 5-ti letý dítě =D

Já ho se*u tím, že můj koníček je 2. světová válka a Vůdce – prostě mě to zajímá, pořád mu říkám, že mi to nemůže zakazovat, někdo sbírá známky – já si čtu o tomhle tématu.
Doplňuji:
arygnoc: Už dlouho jsem se takle nenasmála! To nemá chybu! =D =D =D Tak já si naštěstí podprsenku nevěšim v koupelně =D

hanulka11

tak to jsou dost soukromé věci… to nikoho nezajímá

fablen

arygnoc: 🙂, ale kdyby manželka pověsila podprsenku za šňůru uprostřed košíčků tak nemusí ani použít kolíček. Mohl byste z vany pak vylézt bez úhony. Riziko oběšení ale úplně vyloučeno není.

rozhodně naštvu partnera, když příliš mluvím a on chce mít klid. A v noci když chrápu nebo mu lezu do snu – ale v tom jsem opravdu nevinně 🙂

on mě když nosí peníze po kapsách a to nejen drobné, ale i papírové a já pak před praním musím prohledávat kapsu za kapsou a nacházím nejen mince, ale i párátka, bonbony, papírky – účtenky…

quentos

ničím, žádnou nemám … ničím bych ji neštval, jelikož bych jí splnil, co bych jí na očích viděl.
Jenže takovýho ženský nechtěj, oni chtěj tyrana, a čím víc je týrá, bije a ponižuje, tím zřejmě líp.
Co z toho vyplývá? Vy se hádat C H C E T E! Tak si potom nestěžujte ;{)>

Saurus

Já ho naštvu, když pochybuju o jeho schopnostech nás uživit – a to někdy stačí zeptat se kolik peněz má na účtu a nebaví se se mnou dva dny :D A on mě nejvíc naštve, když na mě zvýší hlas nebo když se chová nerozhodně a nedá se s ním normálně domluvit…

Deli

A víš, -iv-, že fakt nevím???

anonym

Dnes?Už ničím!Zná mě tak dokonale,že po letech nemusím mluvit/ani on.

anonym

Ary – 🙂, doufam , ze ma vase pani tu podprdu s kosticemi. !! 🙂 -iv-

anonym

Tome , ze jste v pytli , tak na tom jste s vasi pani velmi dobre. Hur na tom budou ti , kteri jsou nekde uplne jinde… 🙂 -iv-

Berušinka

Také jsem si řikala, že na tom Tomovo manželství bude dobře =)
Doufám, že nejsem ta, co je úplně jinde =D
My jinak proti sobě také nic nemáme =)

anonym

Berusinko , aby jsme se tam nepotkaly. 🙂 -iv-

tom004

No,jo,ale přece jen,by mělo být normální,na něco přijít.Jak mne něco napadne,hned to prásknu. :)

anonym

Tome , pustte take k pocitaci vasi pani. Ta by nam toho mozna napraskala , ze by ji na to dnesni vecer nestacil. 🙂 -iv-

tom004

A,kdo,si myslíte,že mi ty odpovědi,schva­luje.Jen,se něčemu zasměji,a,už je,ukaž,ukaž,co,to tam zas máš.A,co se týká počítače,ten svůj,uznává,jenom ,ve funkci,psacího stroje.A,mám zakázáno,připojit ho na net. 🙂

anonym

Tome , tak ted uz nam je vsem jasne , proc tu vasi pani tak neustale vychvalujete. 🙂 -iv-