Cim rozhodne nastvete partnera ? Cim nastve on vas ? -iv-

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

vytáčí mne vysící podprsenka v koupelně (vždycky mne pleskne po xichtě, když lezu z vany).

a já? neumím se hádat ("nečti, když se s tebou hádám!" - oblíbený bonmot polovičky).

Další odpovědi:

Zlatý

Jsem v pytli,já prostě nevím. :)

Trochu naznačím rozvinutí poznámky Hanulky.
My muži jsme poměrně zranitelní v posteli, takže domyšlení nechám na každém z vás.
P.S. A táké tam múže relativně značně potěšit.

Stříbrný

Mě naštve svým občasným chováním jako 5-ti letý dítě =D

Já ho se*u tím, že můj koníček je 2. světová válka a Vůdce - prostě mě to zajímá, pořád mu říkám, že mi to nemůže zakazovat, někdo sbírá známky - já si čtu o tomhle tématu.
Doplňuji:
arygnoc: Už dlouho jsem se takle nenasmála! To nemá chybu! =D =D =D Tak já si naštěstí podprsenku nevěšim v koupelně =D

Zlatý

tak to jsou dost soukromé věci... to nikoho nezajímá

Bronzový

arygnoc: :-))), ale kdyby manželka pověsila podprsenku za šňůru uprostřed košíčků tak nemusí ani použít kolíček. Mohl byste z vany pak vylézt bez úhony. Riziko oběšení ale úplně vyloučeno není.

rozhodně naštvu partnera, když příliš mluvím a on chce mít klid. A v noci když chrápu nebo mu lezu do snu - ale v tom jsem opravdu nevinně :-)

on mě když nosí peníze po kapsách a to nejen drobné, ale i papírové a já pak před praním musím prohledávat kapsu za kapsou a nacházím nejen mince, ale i párátka, bonbony, papírky - účtenky...

Zlatý

ničím, žádnou nemám ... ničím bych ji neštval, jelikož bych jí splnil, co bych jí na očích viděl.
Jenže takovýho ženský nechtěj, oni chtěj tyrana, a čím víc je týrá, bije a ponižuje, tím zřejmě líp.
Co z toho vyplývá? Vy se hádat C H C E T E! Tak si potom nestěžujte ;{)>

Pokročilý

Já ho naštvu, když pochybuju o jeho schopnostech nás uživit - a to někdy stačí zeptat se kolik peněz má na účtu a nebaví se se mnou dva dny :D A on mě nejvíc naštve, když na mě zvýší hlas nebo když se chová nerozhodně a nedá se s ním normálně domluvit...

Zlatý

A víš, -iv-, že fakt nevím???

Dnes?Už ničím!Zná mě tak dokonale,že po letech nemusím mluvit/ani on.

Diskuze k otázce

anonym

Ary - :-)), doufam , ze ma vase pani tu podprdu s kosticemi. !! :-)) -iv-

anonym

Tome , ze jste v pytli , tak na tom jste s vasi pani velmi dobre. Hur na tom budou ti , kteri jsou nekde uplne jinde.... :-) -iv-

Stříbrný

Berušinka

Také jsem si řikala, že na tom Tomovo manželství bude dobře =)
Doufám, že nejsem ta, co je úplně jinde =D
My jinak proti sobě také nic nemáme =)

anonym

Berusinko , aby jsme se tam nepotkaly. :-) -iv-

Zlatý

tom004

No,jo,ale přece jen,by mělo být normální,na něco přijít.Jak mne něco napadne,hned to prásknu. :)

anonym

Tome , pustte take k pocitaci vasi pani. Ta by nam toho mozna napraskala , ze by ji na to dnesni vecer nestacil. :-) -iv-

Zlatý

tom004

A,kdo,si myslíte,že mi ty odpovědi,schvaluje.Jen,se něčemu zasměji,a,už je,ukaž,ukaž,co,to tam zas máš.A,co se týká počítače,ten svůj,uznává,jenom ,ve funkci,psacího stroje.A,mám zakázáno,připojit ho na net. :-))

anonym

Tome , tak ted uz nam je vsem jasne , proc tu vasi pani tak neustale vychvalujete. :-) -iv-

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.