Avatar uživatele
anonym

Cim rozhodne nastvete partnera ? Cim nastve on vas ? -iv-

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? rynek878, Berušinka, tom004, fablen, Deli, anonym před 4646 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
arygnoc

vytáčí mne vysící podprsenka v koupelně (vždycky mne pleskne po xichtě, když lezu z vany).

a já? neumím se hádat („nečti, když se s tebou hádám!“ – oblíbený bonmot polovičky).

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tom004

Jsem v pytli,já prostě nevím. :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Trochu naznačím rozvinutí poznámky Hanulky.
My muži jsme poměrně zranitelní v posteli, takže domyšlení nechám na každém z vás.
P.S. A táké tam múže relativně značně potěšit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Berušinka

Mě naštve svým občasným chováním jako 5-ti letý dítě =D

Já ho se*u tím, že můj koníček je 2. světová válka a Vůdce – prostě mě to zajímá, pořád mu říkám, že mi to nemůže zakazovat, někdo sbírá známky – já si čtu o tomhle tématu.
Doplňuji:
arygnoc: Už dlouho jsem se takle nenasmála! To nemá chybu! =D =D =D Tak já si naštěstí podprsenku nevěšim v koupelně =D

Upravil/a: Berušinka

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

tak to jsou dost soukromé věci… to nikoho nezajímá

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fablen

arygnoc: 🙂, ale kdyby manželka pověsila podprsenku za šňůru uprostřed košíčků tak nemusí ani použít kolíček. Mohl byste z vany pak vylézt bez úhony. Riziko oběšení ale úplně vyloučeno není.

rozhodně naštvu partnera, když příliš mluvím a on chce mít klid. A v noci když chrápu nebo mu lezu do snu – ale v tom jsem opravdu nevinně 🙂

on mě když nosí peníze po kapsách a to nejen drobné, ale i papírové a já pak před praním musím prohledávat kapsu za kapsou a nacházím nejen mince, ale i párátka, bonbony, papírky – účtenky…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

ničím, žádnou nemám … ničím bych ji neštval, jelikož bych jí splnil, co bych jí na očích viděl.
Jenže takovýho ženský nechtěj, oni chtěj tyrana, a čím víc je týrá, bije a ponižuje, tím zřejmě líp.
Co z toho vyplývá? Vy se hádat C H C E T E! Tak si potom nestěžujte ;{)>

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Saurus

Já ho naštvu, když pochybuju o jeho schopnostech nás uživit – a to někdy stačí zeptat se kolik peněz má na účtu a nebaví se se mnou dva dny :D A on mě nejvíc naštve, když na mě zvýší hlas nebo když se chová nerozhodně a nedá se s ním normálně domluvit…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

A víš, -iv-, že fakt nevím???

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Dnes?Už ničím!Zná mě tak dokonale,že po letech nemusím mluvit/ani on.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Ary – 🙂, doufam , ze ma vase pani tu podprdu s kosticemi. !! 🙂 -iv-

před 4646 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Tome , ze jste v pytli , tak na tom jste s vasi pani velmi dobre. Hur na tom budou ti , kteri jsou nekde uplne jinde… 🙂 -iv-

před 4646 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Berušinka

Také jsem si řikala, že na tom Tomovo manželství bude dobře =)
Doufám, že nejsem ta, co je úplně jinde =D
My jinak proti sobě také nic nemáme =)

před 4646 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Berusinko , aby jsme se tam nepotkaly. 🙂 -iv-

před 4646 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
tom004

No,jo,ale přece jen,by mělo být normální,na něco přijít.Jak mne něco napadne,hned to prásknu. :)

před 4646 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Tome , pustte take k pocitaci vasi pani. Ta by nam toho mozna napraskala , ze by ji na to dnesni vecer nestacil. 🙂 -iv-

před 4646 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
tom004

A,kdo,si myslíte,že mi ty odpovědi,schva­luje.Jen,se něčemu zasměji,a,už je,ukaž,ukaž,co,to tam zas máš.A,co se týká počítače,ten svůj,uznává,jenom ,ve funkci,psacího stroje.A,mám zakázáno,připojit ho na net. 🙂

před 4646 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Tome , tak ted uz nam je vsem jasne , proc tu vasi pani tak neustale vychvalujete. 🙂 -iv-

před 4646 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek