GangstaHelper

Čím podložit monitor ?

Podstavce LCD monitorů jsou žalostně nízké, a monitor bývá mnohdy i o 25cm níž, než by bylo třeba. Potřeboval bych nějaký kus nábytku nebo vybavení, kterým bych ho podložil. Dosud jsem měl starý CD přehrávač JVC z komponentní HIFI soupravy, bratr ho ale potřeboval vrátit. Ten byl vysoký asi 11 CM, což ještě s mým stolem nebylo ideální. Ideální by bylo něco asi 15CM vysokého, šírka max. 40 CM.

Dík

Odpovědi
Blanicky

Idealni je koupit par drevotriskovych desek v barve stolu a udelat pekny podstavec v podstate i s polickou. Chce to jen premyslet a pouzit ruce. To za tebe pocitac neudela