Čím poděkovat sestrám v NsP za ochotu, která jde nad rámec jejich povinností?

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud je těch sestrer více ( z otázky to vyplývá), tak bych koupila nějakou opravdu dobrou kávu a k ní bonboniéru, obložené chlebíčky nebo zákusky.
Pokud těch sester není více než dvě, dala by se pořídit i kytice. Na větší počet je ale spolehlivě dělitelné pouze to uvedené.
Ještě lze třeba každé sestře koupit velkou čokoládu, dámské kapesníčky (látkové) a pod. To bych už ale zase vynechala kávu a zákusky.
Nezapomeň, že poděkování má býr „přiměřené“.

Další odpovědi
redy

Týý jóó kdybych měla všem něco kupovat kdo se kemě choval hezky v nemocnici tak je ze mě žebrák.
Já teda taky hezky poděkuju a zatím se mi nestalo že by to bylo pro ně málo :)
A sem tam docela často :(

Alfonz.SPO

Tak klasicky darek nemocnicnimu personalu byva : bonboniera, kytky, flaska.
Tohle lze ale inovovat poukazkou na nakup, poukazem na masaz, jimym poukazem na jinou sluzbu. Take lze darovat knihu, nejakou svicku, vec do domacnosti, listkem do kina…

Likafina

Kytka ještě nikoho neurazila nebo nějaký poukaz na masáž, do kina nebo do OC.