Čím odrušit televizní signál,ruší mi ho vrtačky pily atd.

Nejlepší odpověď
mosoj

To musí být pěkný šmejdy.
Je třeba zjistit kudy se rušení do TV dostává. Jestli po síti nebo éterem.
Podle toho volit odrušení.

Základem je ale odrušení nářadí !!!!
To je již v každém nářadí integrované !!
Doplňuji:
Pokud to není vaše nářadí, co si takhle stěžovat na České radiokomunikace. Pokud to je vaše nářadí tak to brzy udělá soused.

Další odpovědi
elektrikář

Signál ruší jiskření na uhlících těchto spotřebičů.Které se přenáší do el sítě.
Doplňuji:
Pokud je rušení stálé. Může to být také jiskření na špatných kontaktech ve vaší elektro instalaci, nebo starý televizor mívaly uzemněnou zadní stěnu. Pokud se kablík utrhl může také rušit sousední televize. Jde také zavolat rádio televizní službu vyhledají zdroj rušení.

elektrikář

Pokud je to vaše nářadí může být vyřazen odrušovací kondenzátor. Nechte si jej přemněřit v opravně.