adulka5

Čím odlákat bažanty na zahradě?

Nejlepší odpověď
gecco

Pokud na té zahradě nejsi trvale (ideální je pes, své ´ohlídá´ i kočka) a bažantů je v okolí ´dostatek´ (případně si zvykli se na té zahradě krmit), nemáš šanci.

Další odpovědi
Lamalam

Možná by pomohla atrapa nějakého predátora. Na jiřičky nám už pár sezón funguje vycpaný kalous na plotě.

Elk

Já bych je neplašil, je to výborné maso. Jenom Tě nesmí nikdo vidět.
Ale jinak – nenechat je, aby se čímkoli mohli na zahradě krmit, nebo se v zákoutích ukrývat.

Martinuss

Kšá, huš :)

honza19hk

co třeba malorážkou. a máš to i s večeří.

Hlavně na ně nechod s kulovnicí jak jeden můj známej,nic z nich nezbyde.