ShadyPony

Čím jiným odbarvit vlasy než peroxidem?

Nechci pak mít tak zničené vlasy.

Odpovědi
Kepler

Kdysi si ženy odbarvovaly vlasy koňskou močí, ale ta se dneska blbě shání 🙂 Obávám se, že odbarvování vlasů se bez agresivních chemikálií neobejde, je to nepřirozený proces. Způsobů odbarvování se nabízí více, ale ten peroxidový mi přijde nejšetrnější.

malinaa

já bych to nikdy nedělala doma sama… to je to nejhorší co můžete pro vlasy udělat, radši si zajdite do nějakého kvalitního kadeřnictví, tím nic nezkazíte ;)

adelickaa

musím souhlasit že je to lepší v kadeřnictví… já chodím pravidelně se stříhat k tomovi http://www.to­masarsov.cz/ a taky vždycky říká že radši neodbarvovat doma… ničí to hrozně vlasy!!! tak jestli chcete odbarvovat, tak jděte k tomovi, je to profík ;)