čím obložit zeď-imitace kamene

Znáte někdo obklad na zeď, aby vypadal jako kámen? Důležitým kritériem pro mě je, aby měl „zubaté“ hrany, aby do sebe kachle zapadaly a netvořil se po zaspárování viditelný spoj.. Prosím o ohledy na cenu, tak do 700 kč za metr. děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

Zkuste umělý kámen. Jde o betonový výrobek, který na první pohled od přírodního kamene nerozeznáte. Na internetu najdete řadu odkazů. Např. firma Magicrete nabízí řadu výrobků v ceně kolem 700,– Kč.