Neonka

Čím nejlépe vydezinfikovat ústa, konkrétně dáseň, která má občas drobný zánět ? Děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
venkovan

Slivovice – pravá, řepík, heřmánek, a zejména návštěvy zubního hygienika který odborně poradí co používat, odstrní zubní kámen apod.

Zdroj: život

Další odpovědi
irij

Ústní voda Listerine (modrá). Doporučuji též používat mezizubní kartáčky.

hanulka11

Používám zubní pastu s mastichou je výborná na jakékoliv problémy v ústní dutině , hojí výborně vše .Bývá problém ji sehnat- občas se objeví v prodejnách řecké kosmetiky ,lze i objednat i přes net.

Nebo si kupte Herbadent a dásně s ním masírujte. Koupíte v lékárně.

mosoj

Kyličník 3 % ( peroxid ). Do malé plastové injk. stříkačky a prostříknout dásně a zubní mezery. Já jsem si ještě ulomil injekční jehlu a zabrousil až do toho plastu. Tím jsem získal jemný tenký proud.

MacaM

Doporučuji bylinný extrakt z 18 druhů bylin OK Alfa plus, 100 % přírodní složení, úžasné účinky.....při Vašich potížích kloktat, spolknout (mimo jiné klidní žaludek, slinivku, slezinu, snižuje teploty, působí jako přírodní ATB, atd.) nebo nakapat na vatičku a masírovat dáseň, po zubním zákroku, lze tlumit bolest a urychlit hojení, na vatičku a zkusnout několikrát denně.
Také lze použít při bolestech uší, zánětech dutin, při bolestech hlavy (dlouhodobé užívání napomůže od migrény), při kašli, nachlazení…vhodné i pro malé děti!
Čistě přírodní bez chemie a vedl. negat. účinků!
Další info viz webové stránky.

Zdroj: www.okg-fit.cz/zdravis­laskou