Bronzový

Čím nejlépe vydezinfikovat ústa, konkrétně dáseň, která má občas drobný zánět ? Děkuji za odpověď.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Slivovice - pravá, řepík, heřmánek, a zejména návštěvy zubního hygienika který odborně poradí co používat, odstrní zubní kámen apod.

Zdroj: život

Další odpovědi:

Bronzový

Ústní voda Listerine (modrá). Doporučuji též používat mezizubní kartáčky.

Zlatý

Používám zubní pastu s mastichou je výborná na jakékoliv problémy v ústní dutině , hojí výborně vše .Bývá problém ji sehnat- občas se objeví v prodejnách řecké kosmetiky ,lze i objednat i přes net.

Nebo si kupte Herbadent a dásně s ním masírujte. Koupíte v lékárně.

Zlatý

Kyličník 3 % ( peroxid ). Do malé plastové injk. stříkačky a prostříknout dásně a zubní mezery. Já jsem si ještě ulomil injekční jehlu a zabrousil až do toho plastu. Tím jsem získal jemný tenký proud.

Pokročilý

Doporučuji bylinný extrakt z 18 druhů bylin OK Alfa plus, 100 % přírodní složení, úžasné účinky.....při Vašich potížích kloktat, spolknout (mimo jiné klidní žaludek, slinivku, slezinu, snižuje teploty, působí jako přírodní ATB, atd.) nebo nakapat na vatičku a masírovat dáseň, po zubním zákroku, lze tlumit bolest a urychlit hojení, na vatičku a zkusnout několikrát denně.
Také lze použít při bolestech uší, zánětech dutin, při bolestech hlavy (dlouhodobé užívání napomůže od migrény), při kašli, nachlazení....vhodné i pro malé děti!
Čistě přírodní bez chemie a vedl. negat. účinků!
Další info viz webové stránky.

Zdroj: www.okg-fit.cz/zdravislaskou

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1282
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.