iceT

Čím nejlépe brousit?

Jako darek k predplatnemu jsem dostala tři nože,z toho jeden zubatý,znacky Microban a zajímalo by mě čím je mám nabrousit,až se otupí.
Mám klasickou ocílku,ale nemyslím,že by na to byla vhodná a zároven si je nechci poničit.Zatím jsem překvapená,jak jsou ostré.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Vem brousek milá lízo, brousek.
Ale brousek je tupý milý Lojzo, tupý........

Další odpovědi
hanulka11

zubaté nože mám moc let a ještě jsem je nikdy nemusela brousit
jinak mi manžel nože brousí na brusce
Doplňuji:
brousek není tupý,… ale suchý , je suchý milý Lojzo , tak ho namoč .......namoč ho.....

Aqualung

Zubaté nože není třeba brousit.

iceT

Ze se zubate noze nebrousii vim,ale co potom ty ostatni?

hanulka11

toto jsem našla

•Microban® ochrana-anti-bakteriální a anti-alergení rukojeť
•nemusí se brousit mnoho let každodenního používání

iceT

Hanulko diky