Děda Louda

Čím nás to zase krmí?

Server Novinky hovoří o dvou obchodních dohodách, jedna je naše a druhá kanadská:

ČR chce po Kanadě zrušení víz, jinak ztíží JEJÍ obchodní dohodu s EU, říká nadpis článku.
Hned první věta článku ovšem hovoří jinak:
Česká republika může Kanadě zkomplikovat jednání o SVÉ obchodní dohodě s Evropskou unií.

Čílíme se, že někteří zdejší uživatelé nejsou schopni formulovat myšlenku.
Ale ani se není čemu divit, když takhle vypadá práce profesionálů.

Nejlepší odpověď
anonym

K tomu není třeba komentáře. Holt mají asi naši informátoři pocit, že jako masožravci si nejvíce zasloužíme „kachny“, tak nás takovými bláboly cpou hlava nehlava.

Další odpovědi
mosoj

To podstatné tam ale není !! Kanada chce aby jsme si nazpět vzali svoje slavné emigranty, kterým udělila víza. ČR to nechce a pokud ano tak jedině tehdy pokud zruší Kanada pro občany ČR víza. Jeno z mála opatření které je ve prospěch občanů ČR.