Alesh

Čím namazat střelku dveří?

Jedná se o dveře od bytu. Na chodbě se netopí, ale nemrzne tam. Nechce se mi nic kupovat speciálního. Mám k dispozici WD-40, pak nějaké teflonové mazivo ve spreji a taktéž ve spreji silikonový olej. Co z toho je nejvhodnější nebo ne to jedno nebo ani jedno z toho se tam nehodí?

Nejlepší odpověď
Drap

WD 40 bude téměř ideální

kablik

jak souvisí střelka dveřního zámku s teplotou na chodbě?stačí když k zavírání dveří budeš používat klíč a ne bouchat dveřmi aby všichni sousedi věděli že právě odcházíš,,,