Čím myjete okna? V případě označení jiný,napište jaký. Děkuji

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
1popelka1

Jar+voda

Okna myju jarem a vodou, na vyleštění si pak používám Clin. Když není po ruce hadr, leštím novinami.

Další odpovědi
annas

Jiný

Mám nějaký ekologický přípravek, ale přelila jsem jej do jiné nádoby. Název jsem ale zapomněla.

ten který je

Jar+voda

Někdy také používám Pur.

anonym

Jiný

Kladivem.Je to velmi rychlé a nenechává šmouhy.

hanulka11

Clin

vlastina

Clin

zmimi

Jiný

voda+tekuté mýdlo (nějaké levné)-umýt,utřít do sucha není potřeba leštit

brunette

Clin