Avatar uživatele
Danča84

Čím mohu připevnit věnec na plastové dveře?

Letos bych chtěla vchodové dveře (máme plastové) ozdobit Vánočním věncem, ale manžel prý že se izolepou nebo napínáčkem dveře poničí, přísavkami to nebude držet… Ve vsi ale věnce na dveřích vídám, i na plastových, a nepadají z nich, ani mi nepřijde že by každý rok všichni dávali nové, protože ty staré zničí:-/ Není to jen manželův nápad, že nechce na dveřích žádnou „opičárnu“ a nechce mi to přiznat, nebo se plastový povrch dveří izolepou nebo přísavkami vážně ničí? Čím jiným mohu věnec připevnit? A vydrží tam až do Nového roku, když bude z umělých větviček jako se dělají umělé Vánoční stromky, nerozmočí se sněhem apod?
Děkuji. Klidný Advent a příjemné Vánoční svátky všem!:-)

Doplňuji:
Děkuji za nápady, Hanny mě inspirovala a manžel nezmůže nic: provázek vevnitř přivážu ke klice:-)))
Venkovan: ☹ To by věnec letěl a hned za ním já!
Ještě jednou děkuji a přeji krásné svátky!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? petka, iceT, johana 56, tom004, anonym, Wang před 4509 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanny 2

My pověsíme adventní věnec na tenký provázek,vrchem dveří protáhneme dovnitř a tam zalepíme průhlednou lepící páskou – drží a dveře nemůže ničit,po odlepení tam není nic vidět.Ale vůbec nemusí být průhledná,zkrátka takovou,aby to drželo.
Nebo oboustrannou lepící páskou,to by šlo nalepit zespodu na věnec a přímo nalepit na dveře zvenčí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Deli

Děláme to přesně jako Hanny2. Dveře to neničí, klidně nalepte izolepu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
terry

Prodávají se takové tenké plastové (ploché) háčky na dveře k tomuto určené.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Udělejte pořádný grog, dejte ho manželovi vypít.potom ho nenápadně požádejte ať na chvilku ten věnec na dveřích podrží, že se chcete podívat jak by to vypadalo. No až ho bude držet, zmizněte domu s tím, že dokud nevymyslí jak to připevnit, domu ho nepustíte.
Mimochodem – manžel má mé sympatie – na dveře bych taky žádnou takovou „opičárnu“ nedal. Jenže my máme sklo, tak tam jsem bezbranný.
No a když – zkuste oboustrannou lepící pásku. Až ji budetesundavat – tak ji lehce přihřejte fénem – lepidlo lépe z dveří povolí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Před lety jsem na vnější stranu dveří,při jejich renovaci, nalepil tenký kovový pásek se zabroušenými okraji.Po konečné úpravě barvou,pásek není vidět a pomocí magnetu,třeba na věnci,se na ně dá upevnit cokoliv.Používám i jako info pro poštu,„dobírku nechte u…“.Vím,že na plastové to asi nepůjde,ale možná kovová jmenovka na dveřích,by mohla posloužit stejně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Přivázat silnějším silonovým vlascem přes horní hranu dveří a oba horní rohy. Tam zajistit izolepou proti vysmeknutí.
Nebo tavnou pistolí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
790511

To je jedno, ne? Plastové dveře jsou laciný šunt. Klidně tam vyvrtejte dírku a pak si kupte nějaké pořádné dřevěné dveře. Aspoň nebudete vypadat jako burani.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Pisatel

Oboustranná lepící páska nebo izolepa by měly stačit. Pokud by byl ale věnec těžký, můžete zvolit i drobnější vánoční ozdobu – inspirace např. zde: https://www.gdde­sign.cz/blog/de­korace-na-dvere--72.html . Těch závěsných dekorací se prodává spousta. Třeba by proti nějaké méně nápadné ozdobě manžel tak nebrojil.

Avatar uživatele
Pisatel

Oboustranná lepící páska nebo izolepa by měly stačit. Pokud by byl ale věnec těžký, můžete zvolit i drobnější vánoční ozdobu – inspirace např. zde: https://www.gdde­sign.cz/blog/dek orace-na-dvere–72.html . Těch závěsných dekorací se prodává spousta. Třeba by proti nějaké méně nápadné ozdobě manžel tak nebrojil.

Nový příspěvek