postcd

Čím mohou senioři kolem 80 let věku v zimě nahradit procházky?

když je venku zima, tak čím nahradit ten potřebný fyzický pohyb doma? Nápady?

Nejlepší odpověď
Kepler

Proč by měli procházky něčím nahrazovat? Mám souseda, kterému je 87, a pokud není venku zrovna psota slota Sibiř, dobře se obleče, do ruky hůlku, na botách nesmeky a jde.

Další odpovědi
terry

Není potřeba nahrazovat. Špatné je pouze náledí, ale to je pouze pár dní.

lexx

no co…objednaj si ten láhváč internetem až domů

tforro

A co běžecký pás? Běhat se nemusí, stačí chůze vlastní rychlostí. Ideální před televizi k seriálům.

zjentek

Procházkama, doma po světnici.