masaj077

Cim mam naplnit boxovaci pytel dekuji.

Nejlepší odpověď
dnb

Jedině hladkm pskem ať to m „grdy“.
Doplňuji:
Jedině hladkým pískem ať to má „grády“.

Další odpovědi
anonym

Kůží, pískem, bývalo to plněný o pilinama, nějakej plast, kousky plastu, podle toho, kolik za to cheš dát, ty piliny, nevím, jestli ještě pořád platí.

Banán88

:) stred pytle musi zustat pruzny, takze tam si kup nejaky valec mekci hmoty, neco umeleho abych tak rekl s pameti, neco co se ti nesmisi s vyplni okolo. Jakakoliv pryz atp (urco mi rozumis) .. no a ten zbytek ktery ma absorbovat tve udery by byl jemny pisek ;) .. Pytel musi mit vahu aby ti neutikal pri uderu, ale zaroven aby nestal jako zed. Vesime na retez.. o pripadne dalsi dotazy do zprav..