Nechápavé

Čím krmit veverku? A můžeme jí dávat na pití vodu ?

Nejlepší odpověď
anonym

Dospělou? – můžeš ji krmit např. lískovými či vlašskými ořechy (ne solenými nebo slazenými!), sušenými jablky (apod.), houbami…
A rozhodně jí můžeš dávat na pití vodu – myslíš, že v přírodě chodí veverky na kafe?

Další odpovědi
Alesh

A co jako myslíš, že pije? Šampaňské? 🙂

anonym

Většinou si napřed zjistím vše potřebné a potom si zvířátko pořizuji!
Pokud se jedná o veverku obecnou, k jejímu držení a chovu v zajetí potřebuješ především patřičné povolení (jedná se o ohrožený druh).
Všechno co potřebuješ vědět o různých druzích u nás chovaných veverek
a případných dokladech se dozvíš tady (nebo se tam lze zeptat):
http://www.ifau­na.cz/drobni-savci/nemodfo­rum/r/hledat/?q=ve­verka&sort=1