Avatar uživatele
Vítek:)

Čím krmit psa?

Ahoj. Máme doma asi rok psa. Už to není štěně. Je to plemeno Kavalír King Charles španěl. Problém je ale v tom že nechce žrát granule. Nejdřív jsme ho krmili levnými granulemi (jméno si už nepamatuju), ty nežral. Ani když jsme mu do nich přidali sýr atd. Nic nezabralo. Tak jsme teda koupili kvalitnější italské granule, které byly dost drahé a ty taky nežere. Já bych se mu zas tak nedivil, je v tom určitě samá chemie a to pes pozná. Nechceme aby se mu něco stalo, když skoro nic nejí (trochu granulí si občas dá). Proto bych se chtěl zeptat, co mu máme dávat. Klasické jídlo které jíme my, mu dávat nemůžeme, je moc drahé… Neexistuje něco čím by se daly nahradit granule?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2 před 3564 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zjentek

existuje maso- z drůbeže, prasete a tak ..svaly, srdce, plíce, žaludky, játra ..a krev. Nejlépe mix toho všeho. Paradoxně to vyjde levněji než „dobrý“ granule. Práce s přípravou je pak součástí lásky k tvýmu zvířeti ,)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Alesh

Není pes náhodou masožravec?

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

tady si něco přečti a nezoufej
zřejmě jsi začátečník :)
http://veteri­na.iap.cz/vyzi­va_psa.html

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
LuCas55

Vyzkoušej třeba nějake Psi Kapsičky. Můj pes taky nejí granule jenom když má hlad,
tak jsem mu vyzkoušel koupit ty Kapisičky a to jí normálně 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tobbynka

Pro psa je lidské jídlo jed! A taky to je masožravec a ne býložravec. Kupte mu nějaké kvalitní granule a k tomu lososový olej od Brit. Prý to zchutňuje granule. Nebo mu uvařte vývar a nalijte mu to do granulí… Samozřejmě nesolený.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
repetelka

Podívej se na netu o způsobu výživy psa BARF.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Dominno

našemu psovi nejvíce chutnají tyto granule, tak mu kupuji jen to, když to má rád https://www.hap­pytails.cz/se­niori/brit-fresh-dog-turkey-pea-light-fit-slim-2-5kg

před 1730 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek