Čím krmit psa?

Ahoj. Máme doma asi rok psa. Už to není štěně. Je to plemeno Kavalír King Charles španěl. Problém je ale v tom že nechce žrát granule. Nejdřív jsme ho krmili levnými granulemi (jméno si už nepamatuju), ty nežral. Ani když jsme mu do nich přidali sýr atd. Nic nezabralo. Tak jsme teda koupili kvalitnější italské granule, které byly dost drahé a ty taky nežere. Já bych se mu zas tak nedivil, je v tom určitě samá chemie a to pes pozná. Nechceme aby se mu něco stalo, když skoro nic nejí (trochu granulí si občas dá). Proto bych se chtěl zeptat, co mu máme dávat. Klasické jídlo které jíme my, mu dávat nemůžeme, je moc drahé... Neexistuje něco čím by se daly nahradit granule?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

existuje maso- z drůbeže, prasete a tak ..svaly, srdce, plíce, žaludky, játra ..a krev. Nejlépe mix toho všeho. Paradoxně to vyjde levněji než "dobrý" granule. Práce s přípravou je pak součástí lásky k tvýmu zvířeti ,)

Další odpovědi:

Zlatý

Není pes náhodou masožravec?

Zlatý

tady si něco přečti a nezoufej
zřejmě jsi začátečník :)
http://veterina.iap.cz/…

Vyzkoušej třeba nějake Psi Kapsičky. Můj pes taky nejí granule jenom když má hlad,
tak jsem mu vyzkoušel koupit ty Kapisičky a to jí normálně :-)

Pokročilý

Pro psa je lidské jídlo jed! A taky to je masožravec a ne býložravec. Kupte mu nějaké kvalitní granule a k tomu lososový olej od Brit. Prý to zchutňuje granule. Nebo mu uvařte vývar a nalijte mu to do granulí... Samozřejmě nesolený.

Pokročilý

Podívej se na netu o způsobu výživy psa BARF.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zvířata

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1073
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.