Čím krmit koně, jak o něj pečovat?

Vždycky jsem chtěl mít nějakého koníčka. Konečně se mi sen splnil, ale nevím čím ho krmit, jak o něj pečovat. Poradíte prosím. Nechci, aby strádal.
Nalezeno-trojský kůň.

Nejlepší odpověď
Lucijej

Já osobně bych ho hnala sviňským krokem a to mám koně ráda :o)

Další odpovědi
vlk samotař

Co ho zavřít do maštale co se jmenuje virová truhla.

elektrikář

S trojským koněm musíš opatrně zacházet. Nebo ti z něj vyběhnou značně nakrknutí vojáci. Doma dopadneš jak Trojané.Potlučou tě a vypálí.

kukulicka

Mrkví, tuřínem podívej se na internet.