karas

Čím krmit husokačeny?

krmeni

Odpovědi
anonym

Proč je chceš krmit (tedy myslím důvod výkrmu – ne to, aby nechcíply hlady!).
A jak jsou staré?
😉
Kukni na http://web2.men­delu.cz/af_291_p­rojekty2/vseo/stran­ka.php?kod=977 .

anonym

Záleží jak brzo je chceš mít vykrmené.Buď kupovat výkrmové granule a nebo krmit domácími zbytkami.
Já krmím nakrouhané kopřivy smíchané se šrotem, vařené brambory, zbytkama z kuchyně a hlavně..ŽEROU SLIMÁKY, takže každý den nasbírám hromadu slimáků.
Po granulích jsou dříve vykrmené (ale je to dražší krmení), po jiném krmení tak rychle nerostou (o 14 dní až měsíc to trvá déle).