hanulka11

Čím jste dnes svému protějšku udělali radost?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

To musí říct ten protějšek, zda jsem mu udělal něčím radost. Já se jen snažil, abych tu radost dal.

Další odpovědi
dagry

Tak nebyl to přímo můj protějšek, ale moje blízká rodina a potěšila jsem je upečením dobré buchty. Ještě teď mě po ní bolí žaludek, protože jsem ji jedla vlažnou.

vecernice

To je přece jasný ne?!Přece tím,že jsem a na víc jsem mu udělala řízek.