Miroslavst

Čím jste, čím jste chtěli být a vykonáváte své řemeslo nebo ne?

Otázka je jasně položená v nadpisu.

Nejlepší odpověď
myšpulín

Ve školce jsem chtěla být princeznou, jako většina holčiček 🙂 v pozdějších letech jsem chtěla být recepční, servírkou nebo letuškou a dneska jsem docela ráda, že se to nesplnilo a pohybuji se v oblasti administrativy a obchodu, kde jsem spokojená.

Další odpovědi
GM

Nedělám ani to čím jsem chtěla být, ani to co jsem vystudovala.

hanulka11

Mě lákaly výtvarné obory, nějak se to zvrtlo -tenkrát jsem se nedostavila na talentovky a nyní si jen tak tvořím pro sebe pro radost.

anonym

já chtěla být horníkem,nevím proč,ale jsem v oboru ve kterém jsem se i vyučila

ten který je

Jako malý kluk jsem chtěl být popelářem ale to se mi nesplnilo.Jinak dělám úplně něco jiného.

vecernice

Chtěla jsem být hlavně vojákem.Mamka mě málem zabila a tak nejsem,ale občas mě to drží ještě tedˇ , hlavně pro to,že tedˇ buzerujou ostatní mě.Ani své řemeslo nevykonávám,šla jsem už velice brzo jinou cestou.