Vicki

Čím jste chtěli být,když jste byli malí?

Nejlepší odpověď
quentos

doktorem; jako malej prcek jsem se podepisoval MUDr. ;{DDD pak z toho během let naštěstí sešlo.

Další odpovědi
mojitek

Ja chtel byt popelarem a pak barmanem nekde v hotelu 😉

panenka

chtěla jsem být zdravotní sestřičkou protože mě baví pomáhat druhým lidem,a zpěvačkou

Jahoda

Já jsem chtěla být zpěvačkou a pracovnicí, která pracuje v dětském domově(asi to říkám špatně, ale nevím jak se to řekne když jsem chtěla pracovat u miminek)

Michal

umělcem,nebo lékařem.

ten který je

Chtěěl jsem být popelářem a později pilotem nadzvukové stíhačky Mig 21. 🙂

afro.minerva

Já jsem chtěla být návrhářka oděvů. Nikdo mi ovšem neřekl, že nějaká taková škola v blízkosti mého bydliště je. Všichni mě posílali na švadlenu a pak na nástavbu. Tak mi nakonec Obchodku vybrali rodiče, protože jsem neměla tucha kam jít a na gympl jsem se necítila. A tím zkončily veškeré moje ambice. A přecházet se mi už nechtělo.

anetadela1

Já jsem chtěla být veterinářkou, jenže v pozdějším věku jsem zjistila, že bych zvířeti nedokázala dát ani injekci.

Džanička

Já jsem chtěla být také veterinářkou,a stejně jako anetadela1 bych nekokázala dát zvířeti injekci,také jsem chtěla pracovat s koňmi a ani to mi nevyšlo.

Nuk nuk

Chtěla jsem být zpěvačkou a herečkou, ale k obojímu mi naštěstí chybí talent.

anonym

I ja jsem snila byt zpevackou,herec­kou,ale hlas nemam a herecka jsem doma,a tak nic ze snu.Vse na opak,jako mala jsem nemela rada pomahani v kuchyni,no a nyni jsem v ni profesionalka.

lorja

Já jsem vždycky obdivovala popeláře na tom zadním stupátku.Byli pro mně jako malou holku velcí hrdinové.
No a dnes je to poměrně lukrativní zaměstnání a
ty muže vzadu obdivuji stále.Já mám totiž závrať,když si stoupnu na židli.

anonym

Chtěl jsem být Velkým Detektivem.