čím je způsobeno píchání u srdce(na hrudi)?

Ahoj. Vždycky se u mě takové to píchání u srde projevovalo tak jeednou za 3 měsíce, takové to že musíte zlehka nadechovat i vydechovat, toto vždy trvalo tak 30 min a pak to přešlo. Včera mě to zas předpadlo, a pokřačovalo to celou noc, když jsem si lehka na bok, bolelo to neskutečně, nemohla jsem spát. Dnes to při hlubším nádechu pociťuju pořád, málo ale pořád. Při zadýchání a lehnutí pořád bolí neskutečně. Je mi 16 let.Jsem zdravá, žádné zdravotní problémy nemám, kouřím tak 3 cigarety za den. čím to je způsobeno? stalo se to někomu? poraďte prosím.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Fundovanou odpověď může dát jedině lékař.

Další odpovědi:

Zlatý

Nejčastější příčiny bolesti na hrudi : http://www.celostnimedicina.cz /…
V každém případě doporučuji návštěvu lékaře.

Bronzový

Běháš? Jestli ano může to být jeden z důvodů,zvlášť pokud závodně.

Bronzový

může být něco se srdcem, zanášení cév? co dieta? hledej dál na netu a navštiv doktorku a vysvětli jí to. 30ti minutové píchání u srdce je jasný indikátor návštěvy doktorky. mě píchá tak jednou za tři měsíce jak říkáš, ale vždy je to třeba 4-8 sekund..

kebyze je to srdce, boli pri upchavani ciev - hrozi infarkt. to vsak nieje tvoj pripad. bolest srdca je specificka, ked ju raz dostanes, budes presne vediet ze je to srdce. to co opisujes je pichanie v hrudnom kosi pri dychani, moze mat rozne priciny, od psychiky po natiahnutie medzirebernych svalov, podrazdenie nervov pripadne narazenie rebier

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.