kikinka2210

čím je to že mi teče z oka ???

Ahoj, mám ohromnou rýmu nemůžu dýchat nic mi nepomáhá :( co mi pomůže ?? jaká babská rada ???
pak ještě 1 problem že mi teče vodička jako slza z mého pravého oka ale z druhého ne jen z pravého :( co mám dělat ??? čím to je ??
Doplňuji:
mast jsem skoušela málem sem se po…la :DD furt pčíkám už nevím cio dělat

Nejlepší odpověď
Drap

Oko může být podrážděné, nebo nějaký slabý zánět. Doporučujizakoupit v lékárně Optal a několikrát oko propláchnout. Určitě to pomůže.

Další odpovědi
Ella

Tohle se mi stává u rýmy pořád – postupně mi tečou slzy z jednoho oka, pak z druhého a pak mám jistotu, že rýma ustupuje :)
Bohužel nevím čím to je, ale určitě zdědila jsem to po mamce.

S tou rýmou – mě pomáhá se pořádně vysmrkat, když mám nahřátý kapesník, látkový.. sice jen na chvíli, ale pomůže. A ještě taková ta čínská mastička, to se hned dá nadechnout, když si trošku namažeš kolem nosu.

IK

Čuchat cibuli může pomoct zlepšit dýchání, (nétí) propláchnutí nosu mírně teplou slanou vodou vytáhne nahromaděný hlen i z dutin, ale chce to trochu praxi ve zdravém stavu.
Oko je spojené s nosní dutinou malým kanálkem, pokud máš dost tekutý sekret v nose tak to může být jen vzlínání, stejným způsobem se ti nahrnou slzy do očí když si vdechneš něco štiplavého. Nemusí to být zatím zánět, ale inhalovat něco pod ručníkem (éterické oleje, bylinkové výtažky) může předejít rozšíření infekce které se projeví pálením v očích.
Já si proplachuji oči čajem z měsíčku, když jsou suché, vyplaví se mi pak i krystalky a hustší sekret a pak se to srovná. Doktorka mi dala mastičku ale ta nepomohla zatímco měsíček si proplachuji v sezóně čerstvý a v zimě sušený s velkým úspěchem, začervenání zmizelo a jak jsem řekla, občas dojde k ucpání kanálků a oči začnou být suché..měsíček to řeší a já mám pokoj. Může se užívat dlouhodobě.
Je to z Maria Treben
dobrý odkaz je tady ve slovenštině hledáš měsíček jako nechtík

Zdroj: http://www.zdra­viezbozejlekar­ne.sk/nechtikle­karsky.html