Avatar uživatele
annas

Čím je asi způsobeno, že muži neumí dělat víc věcí najednou?

Potvrzeno výzkumem. Ženy zvládnou vykonat až čtyři úkoly.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? panenka, anonym, vagra, lerak14, iceT, anonym před 4932 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

Manžel tvrdí,když chci věc udělat pořádně tak myslím jen na tu věc -když vařím vařím neodbíhám od toho.Když žehlím nemohu přitom třeba vařit. A to já jo -někdy se přistihnu, že jsem toho zvládla tolik ,až se sama sobě divím, vypráno, uvaříno, pověšené prádlo, upečená buchta, vytříno, prostříno a ještě stihnu si prolistovat časopis.
A hlavně tvrdí, že když něco dělá tak to dělá s láskou.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
vagra

Nevím,čím to je,ale ze svých zkušeností potvrzuji,že moje manželka vaří, kouká na televizi,dokáže u toho žehlit a přitom všem vede se mnou řeč o čemkoliv.Mezitím někdy ještě telefonuje.
Já jsem z toho nervozní a nerad přiznávám, že se dovedu soustředit jen na jednu věc,ale má míra soustředění,se mi zdá být daleko větší.
Možná,že to máte od přírody,protože ženy jsou nuceny a musí v životě opravdu řešit víc věcí najednou.
Doplňuji:
Odpověď pro PN-v diskuzi

Upravil/a: vagra

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

http://www.rodina-finance.cz/za­jimavosti.209/muz­sky-a-zensky-mozek-konverzace-rec.21763.html

Pánové,co s tím budeme dělat?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

nejspíš je to tak zařízeno od pravěku, aby mysleli jen na ten lov a nic jiného, protože kdyby u toho dělali ještě x dalších věcí, ulovili by leda prd :{)>

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lerak14

HAHAHA-zapnout pračku,myčku,mi­krovlnku něco do trouby ,telefonovat- jo chlap ten ještě stihne u toho koukat na fotbal

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Nevím jaké průzkumy to dokazují. Dělal jsem mistra a vedoucího provozu ve složitém nepřetržitém provozu. Kdybych nemyslel na x věcí najednou tak jsem vyletěl jako špunt ze šampaňského. V té době jsem ještě svépomocí stavěl !!! a zařizoval jsem si všechno sám.

Jenom čtyři úkony ? Provádím řízené ohňostroje a jenom při tom ohňostroji musím myslet nejméně na 6 věcí najednou, včetně bezpečnosti neukázněných diváků a dost často při tom musím improvizovat.
Někdo dokáže více nebo méně, ale neodvážil bych se paušalizovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
PN

to vagra:

Však ono to podle toho také tak vypadá 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
vagra

Pro PN-Co se týká kvality, musím objektivně a sebekriticky uznat,že jsem lepší. :D
Co se týká objemu práce je na tom líp moje žena.
Teď jde o to,jestli nám jde víc o množství,nebo kvalitu.
Já jsem pro kvalitu.
Právě proto,si mě vzala.

před 4932 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek