zjentek

Čím „hážou“ zkušeni haviři a jejich cypi uhlo dole v rubání?

Ad Kepler: Mechanizace? V rubání??

Odpovědi
Kepler

Zkušeni haviří už ničím házet nemusi. Do Prajzka to eště nedorazilo. Už je tam jakasi mechanizace a za cypy platí jenom Polaci.

hapiky

Oni nehážou, oni těpou!

zjentek

Hapiky, no jo, natěpou a pak to natěpaný musej něčím někam naházet, ne? Nebo to vleže před sebou tlačej rukama do čelby, kde už by se to dalo vestoje naházet do vozíku? Mi neříkej, že s každým kouskem, kterej proženu kotlem, byl nějakej permoník předtím v osobním kontaktu.

Kepler

V předku žádné vozíky nejsou, jde to na pásy.

zjentek

Tož u nas na Prajzke nemame šachty!