Poklička

Čim fotíte u digitalni zrcadlovky?

hledáček

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Hledáček

Ale pokud možno objektivem…
😉

Další odpovědi
beer

LCD - displej

Dělám většinou makra z oblasti biologie a tehdy hledáček nelze z mnoha důvodů použít.

mosoj

Hledáček

U zrcadlovky je focení přes displej nepraktické, ale na něco je to lepší.
Když je sluníčko, na displeji toho moc nevidíš a foťák držíš stabilněji když si ho opřeš o hlavu ! Zrcadlovka je těžká a velká. Starší zrcadlovky Live wiew neměly.

www

LCD - displej

Jak co.
Situační záběry, přírodu ap. při nevhodných světelných podmínkách pro displej hledáčkem, záběry detailní na displeji.

Lamalam

Hledáček

Hledáček používám v 99,99% případů.

magorvkleci

Hledáček

Emefej

Hledáček

Hledáčkem, ale v tlačenici jsem fotil s foťákem nad hlavou pomocí displeje.