salsa verde

Čím dochucujete domácí majonézu?

Nechci vygooglené recepisy ale vaše vychytávky 🙂

Nejlepší odpověď
venkovan

Nejraději dobře grilovaným masem

Další odpovědi
hanulka11

jen špetkou soli – záleží zda ji zpracuješ do salátu či na jaký účel – pokud si manžel dělá k masu – ale to pak je spíš tatarka – /pepř,cibulka, okurka/

iceT

Pokud si dělám domácí majdu,tak tam nedávám nic,dokud to není vyšlehané.Měla jsem jeden super recept na majdu za moment,ale jaksi se mi v poslední době nedaří ji udělat.Jinak většinou přidám nadrobno nakrájenou cibulku,najemno nastrouhaný kyselý okurek,sůl,pep­ř,kapku hořčice-to už je tatarka,ale pokud by to měla být jen majonéza,tak jen sůl a pepře jen poskrovnu,protože tatarka mi v poslední době moc nejede.

Damiana

Solí a citronem. Nebo kapkou vinného octa. To je takový základ.
Někdy ji nastavuji kysanou smetanou – to je dost dobré. No a taky z ní dělám tatarku. Ale ještě častěji Caesar zálivku (přidám Worcester, ančovičky – nebo trochu sardel pasty, pepř, dijonskou hořčici, strouhaný parmazán, ještě navíc trochu citrónu). Pak jen promíchám s římským salátem, přidám krutony (a kousky grilovaného kuřecího plátku). Můj zamilovaný salát. Doporučuji. 🙂

manon

Hořčicí (cibule či okurka, to už není majonéza), nic víc.

lukyLuky

lehce osolim ,trochu citronove štavy a hladké hodštice