Jamajka

Čím člověk nejvíce škodí přírodě?

Které „věci“ nejvíce škodí životnímu prostředí? Chtěla bych vědět, jakými způsoby lidé mohou ničit přírodu. Například ropné vrty, pytláctví, znečišťování… Za každou odpověď ďekuji předem.

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Člověk škodí přírodě nejvíce pobytem na planetě Zemi.

Další odpovědi
Drap

Nejvíc člověk škodí přírodě tím, že existuje. Životního prostředí se dotýká snad každá činnost, kterou lidstvo dělá.

anonym

Pobytem určitě ne,ale třeba topením,když produkuje jeho kotel hnusný spaliny,tím se znečištuje ovzduší a taky jízdou v autech,spalování plodin vejfukový plyny.Jamajko.