láďa1

Čím čistíte svůj monitor na PC případně LCD televizi?

Máte nějaký "fígl"nebo musí být koupený nějaký přípravek?

Nejlepší odpověď
briketka10

doma se mi hodně práší, mívám noťas pootevřený a monitor mám pěkně tím pádem zašvihaný jen ho beru navlhčeným kapesníčkem..

Další odpovědi
hanulka11

kupuji vlhčené utěrky na monitory a pod věci balíček cca 40kč

david22

Jelikož mám ještě CRT, používám klasickou okenu.

Sůwa

Ironem a hadrem.

bolak

Nečístím vůbec, ale z některejch ikon na ploše už vidím jenom růžky.

suaeda

Před časem jsem v Lidlu v koších, kde prodávají různé oblečení, atd. včetně různých blbostí pro kutily a domácnosti, objevil a koupil zvláštní prachovku. Tuto prachovku-rukavici lehce navhčenou používám výhradně na čištění prachu na LCD monitoru i na TV. A funguje výborně, protože nikde nejsou na ploše žádné čmouhy. Okenu na LCD nedoporučuji. Jednou jsem zkusil a potom dlouho odstraňoval vzniklé čmouhy.