Pokročilý

Čím čistíte ekokůži?

Resp. co se vám nejvíce osvědčilo?
Doplňuji:
Kůže se čistí krásně, ale z eko nic nejde dolů...na vodu s mýdlem můžu zapomenout (máme světlou sedačku a pro rýpaly - brali sme ji protože se nám líbila, ne že je z nějaké eko kůže :-D :))

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

a co je to ekokůže?

;-Q
Doplňuji:
týmto sambe ďakujem za odpoveď na MOJU otázku (mohlo sa to obísť bez kritiky a zbytočných plkov a ten popis tam proste pre vysvetlenie vložiť {miesto odkazu}, činím tak za MÚDRYCH, nakoľko som skutočne nevedel, čo to ekokoža je):

"Takzvaná eko kůže (někdy psáno dohromady jako ekokůže) není kůže z ekologicky chovaných zvířat na bio farmách, jak by se mohlo zdát, ale náhražka pravé kůže, vyráběná ze syntetických materiálů. Tvoří ji látkový podklad, většinou bavlněný úplet, na který se nanáší vrstva netoxického polyuretanu. Na první pohled je syntetická kůže k nerozeznání od té pravé, jejich vlastnosti se však v mnohém liší. "

takže sa jedná o plast (polyuretan).
čistiť ako ostatné plasty - saponátmi.

---
poriadne zavádzajúci názov - ekokoža.
žiadny plast totiž nie je EKO.

;-Q

Další odpovědi:

Stříbrný

Já to dělala vždy s čímkoliv, co jsem v kuchyni měla...jar, pur, a podobně. Dám ti sem odkaz, zároveň bude sloužit i tomu, kdo ještě neví, co to eko kůže je, psát se to totiž může dohromady i zvlášť, pokud má někdo velkou chuť hlavně rejpat, místo odpovědi

http://www.mt-nabytek.cz/…

Stříbrný

Stejně jako neekokůži, tj. mýdlem.

Bronzový

Za našich dob se říkalo koženka, ale dnes je vše eko.

Zlatý

Zkusila bych to práškem na praní.

Diskuze k otázce

Stříbrný

Samba

arygnoc,
rado sa stalo, ked neviem, tak čuším a neodpovedám otázkou, to je hádam jasné, to si si prečítal už pri registrácii a s tým názvom sa jednoducho musíš zmierit :-) a tiež bysom prosila, nekomol mi meno, ak máš problém ho opísať, je tu možnosť zkopírovať, ďakujem ti velmi pekne :-)

Zlatý

arygnoc

kopírovať by ste sa mohli naučiť i vy a vložiť sem TEXT odpovede, nie odkaz (majú tu byť ODPOVEDE, nie je to rozcestník) - takže ste vlastne tiež neodpovedala (pokiaľ sa oháňate nejakými pravidlami).
inak ńeviem, kde máte problém s nickom, nenašiel som žiaden preklep.

;-Q

pre mňa otázka má dvojnásobný prínos i s mojou otázkoodpoveďou - dozvedel som sa dve veci naraz - čo je to ekokoža (že to je vlastne ako ostatné EKO (teda podvod)) a ako sa čistí.

Stříbrný

Samba

napísla som "Já to dělala vždy s čímkoliv, co jsem v kuchyni měla...jar, pur, a podobně",...to ako odpoved stačí, to bolo prvé, čo som napísala a za dalšie, niesom samba, ale Samba, tak sa to nauč.
marketa54321 nezaujímalo, čo to je, lebo to vie, ju zaujímalo, ako sa čistí, je teda jedno, čo si sa dozvedel ty, to je celkom fuk. A tým končím debatu.

Stříbrný

Samba

Není možný, abys ty něco nevěděl a k tomu tak zásadního, jako je EKOKŮŽE, když seš tak chytrej, vygoogluj si nejdřív když nezumíš, to sem píšu za ty ještě moudřejší a taky si změň avatar, není tvůj!!!

Stříbrný

Samba

Emefej
to bys tomu teda dal :-DDD

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 929
Zlatý mosoj 862
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 296
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 234
Zlatý annas 224

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.