Avatar uživatele
bolak

Čím chtějí být dneska děti, až vyrostou?

Doplňuji:
lukas.zmizik: to není hádanka, ale otázka :) měl jsem kamaráda na základní škole, a toho když se ptali, tak tvrdil že chce bejt Slávií…

já teď radil synovi jedný mý kamarádky, až se ho budou u zápisu ptát, tak aby řek: „já chci bejt bolševikem“, tak uvidíme jestli ho vezmou..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: bolak

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? annas, aramah, johana 56, lukas.zmizik, Damiana, briketka10 před 4071 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

když se kouknou kolem sebe, tak jim musí bejt volba jasná – cikánem. Maj akorát čas na to, najít a vyrobit ten správnej odstín barvy, kterou se natřít.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

princeznou, prodavačkou, kosmonautem, hasičem,
když odrostou chtěj mít hodně peněz bez práce :O)

Doplňuji:
jednou tu zazněl vtip od Aleshe
a nebyl daleko od pravdy, že si
malý děti hrajou na doktory apod.
holčička stáhne kalhotky a říká
tím tě budu ovládat až se vezmem :o)
takže některé děti také říkají, že se
jen tak bohatě vdají, nebo ožení..

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

Chtějí být hlavně na dobré pozici a mít hrozně moc peněz. Bohužel vidím v okolí,že ani vysoká škola není zárukou, že seženou dobré místo.
Doplňuji:
Myslím, že princeznou, popelářem a kosmonautem už malý dnešní děti být nechtěj – chtěj mít hlavně velkej dům , velký auto a hodně peněz.

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
barkaška

No ti menší si myslí, že budou kosmonauty, piloty letadla nebo piráty. No, ti větší si už od mala myslí a POZOR! také si na to hrajou např. :ZUBAŘ, MECHANIK AUT, DOKTOR NEBO HERCI!!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lukas.zmizik

třeba dopravní logistik nebo železniční provozní ?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
krum

Jedno dítě mi jednou řeklo, že chce být bezdomovcem. Jinak je to někdy spíš takové fantazírování, většinou zpěváci, herci a podobní. Najdou se i tací, kteří se pečlivě zaměřují na studium, aby nějaké dobré pozice a velkého platu opravdu dosáhli, ale těch je málo…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Richie

Pár let zpátky to bylo kosmonautem, popelářem nebo závodníkem F1. Aspoň když to beru na kluky. Nebo ještě teď by mohli chtít být fotbalistou.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek