iceT

Čím byla závadná otázka

Proč ženy chtějí být mužem?
Osobně jsem na ní nic závadného nepozorovala a tak mě to tady fakt začíná hodně nebavit
Doplňuji:
MK,právě na tuhle otázku se ptám,protože jsem na ni odpovídala.
Q,feministka mě opravdu nenapadla.

Nejlepší odpověď
bolak

Protože dal Mišu do názvu otázky vosumdesát čtyry smajlíků…

Podívej na bolaka, ten už pochopil jak se tvoří nezávadné otázky.

Kupříkladu, chci li sdělit místním uživatelům, že mi smrdí nohy, napíšu titulek „Smrdí mi nohy“, jenže tohle mi smažou, takže začnu znova a přetvořím to do otázky: „Smrdí vám nohy?“ a do podrobností napíšu „Mně teda jo, a fest.“.

Ještě před měsícem by s tímhle nikdo neměl problém, jenomže od té doby co tu začalo řádit sedm zbytečných, tak ani takováto otázka by neměla dlouhou životnost, čili je potřeba z toho udělat národní problém. Založím tedy novou otázku s titulkem „Existuje nějaký protředek proti zápachu nohou?“ a do podrobností vložím anketu „Také máte tyto problémy?“ a tohle už definitivně projde…

Díky mazalovi se tak stále zdokonaluji…

Další odpovědi
quentos

nejspíš nakrkla nějakou feministku…

Michal Kole

Mě byla smazána podobná otázka na stejné téma, v emailu byla poznámka:

„Příspěvky chatovacího charakteru na Odpovědi.cz nepatří.“
Doplňuji:
Omlouvám se, blbě jsem četl. Kdyby jsi napsala Proč byla smazána otázka prof. doc. ing. mgr, RNDr, MUDr. PeadDr. PhDr Michala Kolesi PhD, tak by to bylo hned jasnější 🙂

Drap

Možná nezáleží ani tak na tom, čím je otázka závasdná, ale na tom , kdo ji napsal. Některé otázky mizí, i když závadnost je problém najít a jiné, blbosti od podívání tady zůstávají.

anonym

Jestli to nebyla žena, která už mužem je. Potom by to dávalo smysl.
Michale, takže jsi z těch šťastnějších, kteří alespoň vědí proč byla otázka smazána. No, aspoň to. Někdo nechápe asi hranici mezi zábavou a chatováním. (Nikomu to neříkejte, ale zábavu kodex povoluje.) Jen mám obavy, že se za účelem „bavit se“ nakonec budeme muset scházet docela jinde.
Taky si připadáte jako ti malí fracci na pískovišti, kteří se dokážou kvůli formičce mlátit lopatičkami do hlavy?
Mrzí mne to, šla jsem si uvařit čaj a na tu otázku jsem se chtěla podívat. Takže mám „po žížalkách“.
Doplňuji:
Ad bolak: já Ti přece říkala, že jsi chytrý kluk a že nemám pochybnosti, že to zvládneš. Zase tak těžké to nebylo, viď? Máš to „za pár“ do stříbra a bude líp.