Michal Kole

Čím byla britská princezna Diana významná, kromě toho, že uměla plavat?

Nejlepší odpověď
Lucijej

Známou se stala díky svatbě s následníkem britského trůnu, a pak především charitativní prací – a to halvně v boji proti AIDS a v boji proti pozemním minám. Velký ohlas mělo, jak pricezna podala ruku člověku nakaženým HIV – co na tehdejší dobu bylo něco neslýchaného a také se veřejně prošla po minovém poli.

Další odpovědi
led

Mala rozum, ktorý aj používala!
PS.
skúste porozmýšľať a neklaďte otázky len kvôli písmenám a bodom.

bolak

Vzala si pracháče.

Robert_PM

Uměla nakreslit díru se závitem pro šroub.

manon

Plavala určitě velmi elegantně :)