Löwe

Čím byl specifický Mirek Dušín?

Vím kdo to byl, ale už je to nějakej pátek, co jsem to četl.

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Zkráceně-dobro seslané z nebe :)

Další odpovědi
ReHu

Nejkladnější hrdina z kladných hrdinů 🙂.
Doplňuji:
Prostě si představ sympaťáka, který neudělal nikdy nic, co by jen zavánělo nekalostí. A kdyby velkou nááááhodou a shodou několika okolností k něčemu došlo, určitě a za vsech okolností by to urovnal.

marci1

Byl vzorově kladný hrdina. Čestný, upřímný, kamarádský, bojoval za pravdu ap. 🙂
http://www.pos­tavy.cz/mirek-dusin/

lexx

že nikdy neexistoval