aawes

čim bych ty správy měl omezit,

já jí totiž napíšu a ona my na ně odpoví tím pádem pokračuji dál
ale vůbec se neptá co já jako npř co děláš.
jak jí mám k tomu donutit aby měla zájem
Doplňuji:
beru na vědomí že tam mám nějakou chybu
já potřebuji poradit co mám dělat

Nejlepší odpověď
standa

…zkus nejdřív vychytat češtinu 🙂

„správy x zprávy“
„my x mi“

třeba to pak zabere ´samo´ 🙂

To aawes: já vím, že tady nejde o češtinu, jen jsem to chtěl trošku zlehčit 🙂 A neboj zkušené uživatelky tohoto serveru ti rády poradí 🙂

Další odpovědi
panenka

donutit jí žádným případem se nepokoušej to by se ti mohlo vymstit třeba tím že by už s tebou přestála i komunikovat­.raději jí třeba napiš že tím že jí píšeš jí chceš např:naznačit že se ti moc líbí že by jsi se chtěl s ní sejít třeba jí pozvy i na večeři tam by jste myslím měli i více času si o tom promluvit pokud ti odpovídá tak se nemusíš ničeho bát.třeba je to taková holka která čeká krok od tebe protože je stydlivá skus to a uvidíš držím palečky at ti to dobře dopadne