Reg

Čím by mohlo být tvoření žlutých skrvn na nohou? Dost mě znepokojují – zmizí a objeví se znovu jinde:-(

Dobrý den, neustále se mi tvoří žluté skvrny (nejsou to modřiny) na dolních končetinách … dr. mi dělala všechny možné krevní testy a vše se zdá být ok, ale mě to neustále znepokojuje … čím by to ještě mohlo být? Mám dvě malé děti (kojim) – psychické i fyzické vytížení obrovské, ale beru dost vitaminu. Děkuji!

Odpovědi
pl4toon

Navštivte lékaře. Nemám žádné lékařské (ani podobné) vzdělání, ale zdá se mi to jako problém. Když to nic nebude, tak zaplaťpámbu :)