čím budu platit jestliže si objednám z ciziny balíček a nechám si ho poslat do čr?

platba

Odpovědi
hanulka11

českou korunou

Michal Kole

V cizině je zvykem platit předem, takže buď bankovním převodem to trvá do zahraničí tuším, že týden nebo platební kartou, tou je to za pár minut.

Někteří obchodníci vyžadují kreditní kartu! NIKOLIV debetní.

Důvod je že transakce se nedělá hned, ale později a z kreditky se to prý strhne snáz. Důvod jsem nepochopil.

Na dobírku to do ČR nejpravděpodobněji nepřijde.

BurTon

Můžete klidně zaplatit kreditní kartou :)

WeeBear

Naší měnou – korunou českou podle kurzu.

U dobírky se k firmě zpátky dostane dobírečná částka v jejich valutě. 🙂

Pozn. Pokud platíte přes účet, převádí se to automaticky.