hippeace

Čím barvit šperky, aby vydržely nošení a čištění?

Jakou barvu zvolit na doladění šperků? Například na polymerovou hmotu nebo kov? Barvíte jiný materiál? Budu ráda za každý tip :)

Odpovědi
dubraro

Na kov – smalt.
Polymer probarvit přímo ve hmotě.

ivzez

Šperky se nebarví (nebo jen vyjímečně). Zlato,
stříbro ani platina nic podobného nepotřebují.
To, nač se ptáš, je bižuterie, odpověď už máš
od Dubrara…

Drahuška999

Ahoj, no my třeba doma upřímně moc už ěperky nezkoušíme nijak barvit, protože se nám prostě vyplatilo si koupit nějaké levné šperky z různých obchodů… Je to hlavně proto, že na to často utratíš daleko více peněz, než když by sis nějaký takový šperk třeba z www.marre.cz koupila 🙂