Drap

Čím a jak se dá změřit hloubka či plytkost otázky ?

Pokud se někomu zdá otázka příliš plytká, tak ať ji prosím ignoruje.

Nejlepší odpověď
fcoop

Na váš předmět vyhledávání – plytkoměr – nebyl nalezen žádný odkaz.

Návrhy:

Ujistěte se, že všechna slova jsou napsána správně.
Zkuste jiná klíčová slova.

Zkuste obecnější klíčová slova.(Net)

Když měřidlo neexistuje,musí stačit vlastní hlava.

Další odpovědi
anonym

Já si myslím,že to jde změřit pouze dvojim metrem,jak jsem se už tady přesvědčil.Oblí­benci se hraje do not,opaku se se káže!

www

Pouze vlastním intelektem, což nemusejí ostatní správně vyhodnotit.

led

O hĺbke, či plytkosti otázky hovorí veľa počet a znenie odpovedí. To je v tomto prípade najlepší otázkohlbkoplyt­komer.