Čím a jak nejlépe odlepit plakáty z kovových ploch?

děkuji za tipy

Odpovědi
franku

Záleží čím jsou lepeny.Jestli vodou ředitelným,tak namočit a oškrábat.

pokazdejinak

z omyvatelných ploch odstraňujeme úporné zbytky lepidla technickým benzínem nebo lihem, ale nvm, jak se to bude chovat na kovové ploše – jedině vyzkoušet někde, kde to nebude vidět a pak se na to vrhnout :)

Pájo

K odstranění papíru poslouží kvalitní tlakový čistič (WAPka). Případné zbytky lepidla, nejsou-li vodou vodou ředitelná, odstraníte organickými rozpouštědly.