Moniccc

Cílové skupiny? Jaké existují? Děkuji

Doplňuji:
Aha.. To je tak když nám dá učitel do ekonomiky úkol a neřekne nám žádnou cílovou skupinu. Já právě myslela, že jsou cílové skupiny například studenti, ženy, důchodci a tak. Jinak než bych vám tady vysvětlila pro co, tak bychom tu byli nevím do kdy…

Nejlepší odpověď
Drap

Cílové skupiny pro co ? Jiné budou asi pro výrobce elektroniky a jiné cílové skupiny budou pro prodejce životního pojištění. Nedá se odpovědět na takto formulovanou otázku.

Další odpovědi
Mapel

Cílových skupin je strašně moc, záleží na to co chci prodávat, zkoumat atd. Když si vezmu reklamu, tak dopoledne jdou v sobotu a neděli reklamy na hračky. Cílová skupina jsou děti. Při sledování Autosalónu jdou reklamy na autodoplňky. Cílová skupina jsou řidiči. Odpoledne začínají reklamy na spotřební zboří. Cílová skupina je velice široká – koupěchtiví dospělí, kteří podléhají reklamám. Pak je sezónní zboží – jedná se nyní hlavně o zahrádkáře a tak bych mohl pokračovat až do rána.