Baruš-lolli

Cigarety :)

Mám dotaz. Když si člověk „dá“-víte,jak to myslím,poprvé cigaretu (pouze jednu) může se pro něj stát návykovou? Předem děkuji :)

Nejlepší odpověď
quentos

Může. Je to individuální, o lidech a o vůli. Někomu to zachutná a závislost je hned, jinému ne a z někoho se stane jen „společenský kuřák“ jako třeba moje babička.
Takže si vezměte příklad ze mě – nejlepší je s hulením vůbec nezačínat ;{)>

Další odpovědi
tom004

Jak se říká,„všechno je jednou poprvé“. Jde jenom o to,jestli si to „poprvé“,u cigaret, zopakuješ. Pokud ano,stane se z toho časem návyk. Lepší je tedy neopakovat,těžko se potom té závislosti zbavuješ.

anonym

a já zas myslím, že ano, pokud ti zachutná

redhead

Určitě ne :) Já jich měla už pár a přijde mi to stále stejně hnusné :D

Damiana

Proč ne, když ti to zachutná. Nevíš jaké to je, než něco nezkusíš. V klidu budeš chodit kolem vitíny s větrníky do té doby, než si jeden prvně dáš. Příště už tak klidně neprojdeš – pokud si předtím smlsneš.
To máš ale úplně se vším, jen ta cigareta je jedna z věcí, které je lépe se vyhnout.

anonym

Je to nepravděpodobné, ale záleží na „dohlížiteli“.
Když syn asi ve dvanácti letech přišel domů a byly z něj cítit cigarety, sebrala jsem i synovce a šli jsme do kotelny, kde táta nechával cigarety. Hezky povinně si kluci museli tu svoji cigaretku „vybafat“ (syn musel dvě). Dobře jim z toho nebylo. Synovci nekouří dodnes a syn s tím znovu začal až na internátě. Jelikož jsem ho ale nešetřila a pokaždé za to dostal, tak to doma raději úzkostlivě tajil. Když čekali se ženou miminko, tak nekouřil vůbec. Teď si občas zapálí, ale žádný skalní kuřák se z něj nestal.

SuzanKa

Ahoj, jen by mě tak zajímalo… kouříte normální cigarety nebo elektonicke ze stanku nebo ecigarety na náplně?

Pajka.111

Ahojky, ja jsem z cigaret přešla na e cigaretu. Ale nekupuju u stánku, příchutě si kupuju na netu. Super shop je https://www.va­pemania.cz/cs/prich­ute. Tam mají výběr senzační.

kocicinka2

teda to sou mi tady novinky. Máte ještě nějaké eso v rukávu? Myslím že takové rady a tipy se hodí

jancek

za mě je to jedině www.stopfiltr.cz to mi vyhovuje, ale nevím teda co vám. s čím máte vy zkušenost?

adelickaa

a u tebe nic nového? to jsem teda spoléhala že s něčím přijde a ono nic :(

hanak884

teda tady je rad a tipů, to je super, tak ještě něco nového tam máte?

adelickaa

já mám teda zkušenosti zatím jenom s tím stopfiltr jinak ani nic, elektrocigarety mi nevyhovují, takže jedu klasiku

jancek

nebo máte ještě nějaké jiné tipy a rady? ocením všechno, přece jen zkusit se má všechno :D

modrokakocka

takže jste s nimi spokojení s těmi filtry na cigarety? :)

jancek

myslím že nejlepší bude přecejonm ten stopfiltr teda za mě :) třeba je ještě něco i jiného ale o tom nevím

kocicinka2

asi se má všechno zkusit, takže když by někdo moc nevěděl tak vyzkouěejte a sami uvidíte

adelickaa

Nooo na novinky jsem taky zvědavá, teda pokud jste zkoušeli a máte novinky a vlastní poznatky :))

hanak884

tak to jsem rád že to vnímáš podobně a co nějaké novinky? Nové poznatky? šup sem s nimi

jancek

v tom případě souhlasím, taky jsem tohle pocitoval, teda postupem času i více věcí, je to fakt super

hanak884

Já jsem docela spokojený, kupoval jsem to a mnohem líp se mi dýchá a má drahá polovička tvrdí že méně páchnu :D

jancek

Kdo teda všechno to má už vyzkoušené? a co na to říkáte? :)) jsem teda zvědav

adelickaa

jako divej se, fakt to má smysl http://stopfil­tr.cz/vysledky-testu.php koukni, taky jsem nevěřila a je to bomba! Pecka! Manžel to taky sem tam používá

hanak884

Cože je to teda fajn, ten stopfiltr? nebo jak se to jmenuje? a můžete dát více informací

adelickaa

víte co? asi to zkusím a objednám a uvidím jak mi to bude vyhovovat a jestli poznám nějaké rozdíly, vy jste je teda poznali jo?

modrokakocka

fííha tak se ještě podělte o zkušenosti a rady a tipy :) jsem zvědavá co tady ještě padne

jancek

Máte ještě nějaké tipy nebo rady? co teda ještě pořídit nebo naopak co nepořizovat?

adelickaa

a co ten stopfiltr? Zkoušel jsi? tady hodně doporučují a já souhlasím

adelickaa

lidičky to se teda nestačím divit co to je všechno za vychytávky.. a to jakože fakt je nějak účinné?

malinaa

partner na cigarety používá http://stopfil­tr.cz/ a je teda znát že méně smrdí, ale zase na druhou stranu je fakt že mu to asi vyhovuje, protože bez nich už nekouří

jancek

takže za tím stojíš?? Že je to pro kuřáka dobré? a je to aspoŇ k něčemu? Ty elektro. mi nic moc nedávají…

hanak884

Lidičky, je toho tolik, těch vychytávek na cigarety, ale těžko se určuje co komu vyhovuje :) já jsem taky dlouho hledal a pak našel.

jancek

A dá se to nějak? Máte něco vyzkoušené? já už jo a docela spokojenost, jenom teda co nemusím tak sou náhrady za cigarety…

modrokakocka

já kouřím, ale snažím se trochu zdravěji, teda není to žádná elektro cigareta ani nic takového, jako dá se to a prostě mi tabák chutná no