Avatar uživatele
anonym

Cigareta VS Lízátko … Co škodí víc ?

Kuřáci jsou kuřákami hlavně pro každodení rituály (přestávky) na které jsou prostě zvyklí. Napadlo mě tedy, jak by to asi vypadalo, kdyby si místo 5 cigaret deňňe, vycucali 5 lízátek. Mohla by vysoká denní dávka lízatek mít negativní vliv na zuby ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? mrblackwell, fcoop před 4558 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Na otázku „co škodí víc“ je tak jednoznačná odpověď, že je škoda slov.

Pokud by si po každém lízátku řádně vyčistili zuby, nevidím důvod, proč by jim to škodilo. Spíš pak negativní vliv na hmotnost.

P.S. Už jsem viděl za svůj život fakt hodně, ale slovo „deňňe“ jsem vážně ještě neviděl.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mrblackwell

Já jsem bohužel kuřák a už 23 let neustále přestávám a nepřestal,ale pořád ne a ne přestat.V každém případě bych raději byl závyslí na těch lízátkách.Následky kozumace lízátek se dá řešit zubním kartáčkem a když není po ruce kartáček,tak se dá použít žvýkačka.S následky kouření cigaret je to mnohem horší a může to mít za následek smrt.Tak že i v tom horším případě je lepší přijít jen o zuby,než o život.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
fcoop

Prastarý,zkrácený vtip – doktor,který poznal,že p.Novák chlastá,doporu­čil,aby si dotyčný dal místo piva jablko.

P.N. se na doktora zamyšleně podíval a zeptal se:„Už jste doktore viděl chlapa,kterej každej den sežere 40 jablek“?

K dotazu – nekouřit a čistit si zuby.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
baghira

Dlužno připomenout, že pokud lízátko vůbec škodí, tak jen konzumentovi a ne lidem v jeho okolí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek