ali

ciferníky do nástěných hodin

Prosím neví někdo kde stáhnout ciferníky do nástěných hodin děkuji.

Odpovědi
beer

Žádnou spec. stránku jsem nenašel, zkus ale toto. Jsou to obrázky hodin i ciferníků, vybraé obrázky si ulož a vytiskni. Zvolil jsem jen ty největší, nevím ale, jestli se zobrazí. Pokud ne, dej obrázky a udělej tu volbu sám.
http://www.go­ogle.cz/search?q=n%C3%A1­st%C4%9Bnn%C3%A9+ci­fern%C3%ADky&hl=cs&rls­=com.microsof­t:cs:IE-ContextMenu&rlz=1I7AD­FA_cs&prmd=im­vns&source=lnms&tbm­=isch&ei=a66CT6z8A­oODOr3ggZUH&sa­=X&oi=mode_lin­k&ct=mode&cd=2&sqi=­2&ved=0CA0Q_A­UoAQ&biw=1016&­bih=651#q=n%C3%A1st%C4%9­Bnn%C3%A9+cifer­n%C3%ADky&hl=cs&rls­=com.microsof­t:cs:IE-ContextMenu&rlz=1I7AD­FA_cs&tbm=isch&prmd=im­vns&source=lnt&tbs=­isz:l&sa=X&ei=gK6CT9vdN6­j64QTwyrSwBw&ved=0CAw­QpwUoAQ&bav=on­.2,or.r_gc.r_pw­.,cf.osb&fp=8bbe5d6­11e540ee4&biw=1016&­bih=651

Elekrikář

Občas se dá koupit ciferník namalovaný na porcelánovém talíři.Do něj zamontovat hodinový strojek.